Audyt księgowy

Audyt księgowy został stworzony dla klientów takich jak Ty!


Posiadasz firmę w Łodzi lub na terenie całej Polski w której powstały zaległości księgowe lub nieścisłości kadrowe? Podatki, które opłacasz są zbyt wysokie i potrzebujesz pomocy w obiektywnej ocenie sytuacji? Audyt księgowy oferowany przez biuro rachunkowe Taxform z Łodzi to doskonałe rozwiązanie twoich problemów – zgodne z prawem, uwzględniające aktualne przepisy prawa podatkowego, szybkie, sprawne i z gwarancją profesjonalnej analizy obecnej sytuacji na podstawie dostarczonej dokumentacji.


To Ty wybierasz okres działalności twojego przedsiębiorstwa, który mamy poddać audytowi księgowemu – oczywiście możemy pomóc ci również w oszacowaniu lokalizacji źródła problemów. Decyzja o zwróceniu się do nas może nie tylko pomóc Twojej firmie, ale także uwolnić się od stresu i niepewności o przyszłość. Skutkiem pomocy naszego biura rachunkowego i dogłębnego audytu księgowego będzie:
  • poczucie bezpieczeństwa podczas dalszego prowadzenia firmy,
  • stabilny rozwój bez obaw o jakiekolwiek niedopatrzenie czy zaległości podatkowe w stosunku do urzędów państwowych,
  • pewność braku negatywnych konsekwencji finansowych związanych między innymi z kontrolą z zewnątrz.

Dzięki przygotowaniu merytorycznemu, doświadczeniu oraz rzetelnej pracy nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić swoim klientom z Łodzi i całej Polski najwyższą jakość obsługi. Ich obecność podczas każdego audytu finansowego i przygotowania sprawozdań z kontroli jest dla nas szczególnie ważne, gdyż gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych nam danych oraz interesu klienta. Do swojej pracy podchodzimy tu kompleksowo, a więc potrafimy doskonale dopasować się do profilu działalności danego klienta, po to aby nasze doradztwo zawsze kojarzyło się Państwu z profesjonalizmem i wartościową współpracą (nie tylko jeśli chodzi o audyt księgowy).


Nasze usługi dotyczące tego kierunku działalności Taxform Sp. z o.o Łódź obejmują między innymi:
  • audyt finansowy i analizę sprawozdań budżetowych,
  • audyt dot. dysponowania środkami pozyskanymi z Unii Europejskiej,
  • wewnętrzny audyt finansowy.


Zadzwoń lub napisz:  tel. 508 504 304 lub audyt@taxform.pl


Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i umówi spotkanie ze specjalistą.

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Treść
9 + 1 = ?