O nas

Taxform.pl - nowy format księgowości

Biuro rachunkowe Taxform Łódź powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w oferowaniu usług księgowych i doradztwa biznesowego.

Podstawowym celem działania naszego biura rachunkowego z Łodzi, jest zapewnienie profesjonalnej obsługi najbardziej wymagającym Klientom i dlatego dbamy o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Wykorzystując kompetencje w zakresie prowadzenia pełnej księgowości oraz doradztwa biznesowego stworzyliśmy pakiet usług obejmujący nie tylko podstawowe czynności księgowe, ale również pomoc w prowadzeniu Państwa firmy i efektywnym zarządzaniu nią.

Zdając sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją aktualnie przed przedsiębiorcą zapewniamy profesjonalne doradztwo biznesowe oraz nowy standard komunikacji z naszymi Klientami umożliwiający stały dostęp do danych finansowy, monitorowanie bieżącej kondycji finansowej i planowanie podatkowe.

Biuro rachunkowe Łódź

Profesjonalizm - do Państwa dyspozycji stawiamy naszą wiedzę i umiejętności


Na rynku usług księgowych wyróżnia nas profesjonalizm. Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno uproszczonej jak i pełnej księgowości oraz w obsłudze kadrowo-płacowej przedsiębiorstw z różnych branż.

Zapewniamy dodatkowo szczegółową weryfikację wszelkich dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z obowiązującymi w Polsce przepisami dotyczącymi rachunkowości i podatków.

Stale podnosimy nasze kompetencje, poszerzamy zdobytą wiedzę i umiejętności poprzez śledzenie na bieżąco zmian w przepisach księgowych i podatkowych oraz uczestniczenie w kolejnych stopniach kursów zawodowych i szkoleniach, aby zapewnić naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi.


Bezpieczeństwo - dbamy o poufność Państwa danych


Dysponujemy rozwiązaniami informatycznymi gwarantującymi pełne bezpieczeństwo Państwa danych finansowych. Nasze usługi świadczymy w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe w postaci systemu Comarch ERP Optima i SAGE Symfonia.

Wszystkie dane zapisywane są na bieżąco na zabezpieczonym serwerze, którym samodzielnie administrujemy. Ponadto cyklicznie wykonywane są kopie bezpieczeństwa.  Dodatkowo, wypracowaliśmy wewnętrzne procedury dotyczące poziomu dostępu do danych klientów, a także regulacje dotyczące zabezpieczania dostępu i ujawniania ich tylko uprawnionym osobom.

Posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.
 

Komunikacja - przepływ informacji podstawą efektywnej współpracy


Naszym atutem są innowacyjne rozwiązania przyjęte w obszarze komunikacji z Klientami. Wiemy, jak ważny jest dostęp do bieżących informacji na temat wypracowanych przychodów, poniesionych kosztów, wysokości podatku, jaki powinien zostać odprowadzony i z tego względu oferujemy Państwu możliwość śledzenia tych informacji na bieżąco, poprzez kontakt z biurem obsługi a także wysyłamy alerty przypominające o najważniejszych terminach płatności np. ZUS i US.

Oferujemy także różnorodne możliwości odbioru dokumentów. Dbając o wygodę naszych Klientów proponujemy osobisty odbiór dokumentów przez naszego pracownika. Przewidujemy także rozwiązania tradycyjne polegające na przekazywaniu dokumentów za pośrednictwem kuriera (posiadamy pakiety darmowych przesyłek), nadawaniu dokumentów przesyłką pocztową lub dostarczaniu osobiście do naszej siedziby.


Doradztwo podatkowe i biznesowe - niezbędny element rozwoju każdego przedsiębiorstwa


Wykorzystując posiadaną przez nas wiedzę z dziedziny prawa podatkowego i zarządzania przedsiębiorstwem oferujemy Państwu wsparcie w zakresie bieżącego zarządzania firmą, w szczególności wyboru rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz podejmowanych decyzji podatkowych. Pozostajemy stale do dyspozycji naszych Klientów w formie telefonicznej i mailowej, jak również w kontaktach osobistych.
Biuro księgowe Taxform Łódź

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

42 207 4444

Copyright © 2022 taxform.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!
projekt i realizacja: kambit.pl
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =