Kariera

Poszukujemy Pracowników na stanowiska:

Stanowisko Zakres obowiązków Wymagamy Oferujemy
Samodzielna Księgowa - pełna obsługa podmiotów w zakresie pełnej księgowości,
- księgowanie i dekretacja dokumentów,
- prowadzenie bieżących rozliczeń,
- sporządzanie deklaracji VAT, VAT-EU, CIT,
- potwierdzanie sald,
- zamykanie roku obrotowego i sporządzanie sprawozdań finansowych,
- współpraca z urzędami.
- doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku,
- min. 3 letnie doświadczenie w księgowaniu ksiąg handlowych,
- wiedzy i praktyki w zamykaniu okresów rozliczeniowych,
- bardzo dobra znajomości ERP Optima,
- znajomość i umiejętność stosowania przepisów księgowych, podatkowych, finansowych,
- odpowiedzialności,
- sumienności,
- wysokiej kultury osobistej,
- miłej prezencji.
- stabilne warunki pracy oparte o umowy o pracę,
- wymagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i nakładu pracy,
- pakiet medyczny.
Asystentka w Dziale Księgowości - bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur dokumentów ksiegowych,
- weryfikacja poprawności wprowadzonych danych,
- przygotowywanie raportów na potrzeby Klientów,
- bieżąca obsługa Klientów.
- wykształcenia ekonomicznego,
- wiedzy z zakresu rachunkowości,
- doświadczenia w biurze rachunkowym lub dziale księgowym min. 1 rok,
- dobrej znajomości języka angielskiego
- dobrej organizacji pracy,
- samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania
- komunikatywności - praca w zespole i z klientem,
- wysokiej kultury osobistej.
- wsparcie od osób z kilkunastoletnim doświadczeniem,
- możliwość rozwoju i awansu,
- pakiet medyczny,

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Treść
7 + 2 = ?