Anka z Łodzi - pomoc w podjęciu decyzji o własnej firmie

Moja bitwa z myślami czy założyć własną firmę czy, też nie została nareszcie zakończona. Po kilku spotkaniach z różnymi doradcami, spotkałam się z p. Tomkiem z Taxformu. Kurcze, to było moje pierwsze spotkanie, gdzie nie było żadnej spinki i ciągłego poprawiania krawata z drugiej strony. Za każde takie spotkanie płaciłam i czułam się bardziej jak nic niewiedzący petent niż partner w rozmowach. Dzięki za polecenia p. Tomka, bo z nim mogłam w końcu pogadać jak z dobrym kolegą a nawet przyjacielem, który doradzi nie tylko od serca, ale wyrazi swoje, prawdziwe zdanie. Teraz już wiem, że do prowadzenia własnej firmy się nie nadaje – przynajmniej w tym okresie mojego życia – ale dzięki kilku fajnym pomysłom podsuniętym przez p. Tomka mogę się spełnić w tym co lubię bez prowadzenia własnej firmy.
Super spotkanie!!! Wielkie dzięki za pomoc i szczerą opinię, bo dzięki temu zaoszczędziłam kawał czasu i sporo pieniędzy. Polecam p. Tomka i spotkania z nim.

P.S. Wszyscy poprzedni doradcy namawiali mnie do założenia firmy, księgowania u nich, założenia rachunku w konkretnym banku i nawet kredyt na start. Do dzisiaj jestem zła za takie podejście .

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Treść
7 + 2 = ?