Spółka rodzinna z Kielc - metamorfoza firmy, przekształcenie na Sp. z o.o.

Za namową naszej córki, która kilka miesięcy temu skorzystała z pomocy przy założeniu swojej firmy spotkaliśmy się z p. Tomaszem Szczepankiem z firmy Taxform.
Część działalności firmy córki miała być powiązana z firmą moją i męża, dlatego do spotkania doszło w naszej firmie.  Tak właśnie osobiście poznaliśmy p. Tomasza Szczepanka. My swoją firmę zakładaliśmy kilkanaście lat temu i wtedy wszystko wyglądało inaczej. Właśnie nasza córka od dłuższego czasu mówiła, żeby unowocześnić naszą firmę, ale nie znaliśmy nikogo kto nam pomoże. Na spotkaniu opowiedzieliśmy wraz z córką co byśmy chcieli zrobić. P. Tomasz przygotował dla nas cały plan działania z tym co chcieliśmy i dodał od siebie kilka pomysłów. Dzięki pomysłom p. Tomasza wprowadziliśmy do naszej firmy wiele nowoczesnych rozwiązań, udogodnień, oprogramowanie ułatwiające prace nam i naszym pracownikom, zmieniliśmy naszą firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Minęło pół roku od początku wprowadzania zmian i musimy powiedzieć, że nasza firma zmieniła się bardzo. Jesteśmy bardzo zadowolenia z tej metamorfozy i zmiany na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, bo nareszcie nasza firma i nasz majątek jest zabezpieczony.

Panie Tomaszu bardzo dziękujemy i jesteśmy wdzięczni za Pana pomoc, przekazaną wiedzę i poświęcony czas.
Dla nas współpraca z Panem była jednym z najważniejszych wydarzeń w historii naszej kilkunastoletniej działalności a dla nas osobiście była okazją do poznania fantastycznego człowieka.

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Treść
10 + 7 = ?