Biuro rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe - ul. Pomorska 77, Łódź

Do powstania biura rachunkowego Taxform z Łodzi przyczyniły się chęć podzielenia się doświadczeniem oraz zapleczem merytorycznym naszego zespołu. Usługi księgowe, które możemy dziś Państwu zapewnić oraz wysoki poziom doradztwa biznesowego budowaliśmy i doprowadzaliśmy do perfekcji przez wiele lat. W tym czasie księgowość oraz prawo podatkowe nieustannie ulegały aktualizacją, które z oczywistych względów niezwłocznie wdrażaliśmy, by zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług. Tak oto każda nasza księgowa może dziś wykazać się profesjonalnym przygotowaniem do świadczenia swoich usług dla klientów naszego biura z miasta Łódź.

Państwa potrzeby i wymagania dotyczące zakresu działalności prowadzonego przez nas w Łodzi biura rachunkowego nieprzerwanie motywują nas do rozwoju. Im trudniejsze zadanie tym bardziej doceniamy, że w kwestii usług księgowych zaufali Państwo właśnie nam. W skład naszej propozycji obejmującej księgowość wchodzą nie tylko podstawowe warianty współpracy oraz obsługi, ale również wiele schematów umożliwiających nam skuteczną pomoc w prowadzeniu i zarządzaniu firmą naszych klientów. Podejmując się wyzwań, jakie stawia przed naszą księgową portfel zgromadzonych przedsiębiorstw, oferujemy również Państwu doskonale dopracowany model komunikacji z naszym biurem w Łodzi oraz doradztwo w każdej spornej kwestii związanej z naszymi kompetencjami.

Biuro rachunkowe Taxform Łódź może zagwarantować Państwu takie udogodnienia współpracy w ramach usług księgowych, jak:

 • stały dostęp do danych finansowych prowadzonych przez naszą księgową,
 • stały audyt aktualnej sytuacji finansowej,
 • opracowanie planu podatkowego,
 • wsparcie merytoryczne, jakie powinno swoim klientom dawać każde biuro realizujące kompleksową księgowość.

Profesjonalne usługi księgowe - Łódź

Zawierając współpracę z naszym biurem rachunkowym z Łodzi nasi klienci otrzymują do dyspozycji zarówno nasze umiejętności, jak i wiedzę. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy poprowadzą dla Państwa zarówno uproszczoną księgowość, jak i pełną – łącznie z kadrowo-płacową i bez względu na rodzaj branży. Wszystko co znajdzie się w oficjalnej dokumentacji, którą dla Państwa przygotujemy przechodzi przez ręce wyznaczonej księgowej, która dokonuje szczegółowej weryfikacji, uwzględniając jej poprawność w odniesieniu do polskich przepisów prawa podatkowego i rachunkowości.

W zbudowaniu kompetencji, które każdego dnia stanowią wartość dla klientów korzystających z naszych usług księgowych, biuro rachunkowe Taxform Łódź wspomaga się szkoleniami, kursami zawodowymi oraz poprzez nieustanne śledzenie przepisów związanych z księgowością oraz prawem podatkowym.

Bezpieczeństwo, komunikacja doradztwo – księgowa Łódź

Dbając o pełną poufność danych, które powierzają Państwo pieczy naszego biura rachunkowego z Łodzi, inwestujemy w szczelne i nowoczesne rozwiązania informatyczne. Dzięki temu możemy skupić się na efektywnym świadczeniu usług księgowych, gdyż wspomaga nas między innymi oprogramowanie Comarch ERP Optima i SAGE Symfonia. Oznacza to, że:

 • korzystamy  wyłącznie z dedykowanego serwera o podwyższonym standardzie zabezpieczeń,
 • regularnie przeprowadzamy proces generowania kopi bezpieczeństwa dokumentów i danych, bez których nasza księgowość nie mogłaby funkcjonować poprawnie,
 • stosujemy się do szeregu wewnętrznych procedur bezpieczeństwa (np. ograniczając poziom dostępu klientów czy też zabezpieczeń przed nieuprawnionym ujawnieniem danych),
 • wszystko to, co robi nasza księgowa objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczającej interes klienta.

Chroniąc dane zgromadzone na serwerze nie zaniedbujemy również schematów skutecznego przepływu informacji w naszym biurze rachunkowym z Łodzi. Opierając się na innowacyjnych rozwiązaniach oraz chcąc wypracować jak największy komfort w przypadku tego procesu związanego ze sprawnym świadczeniem usług księgowych, udostępniamy Państwu wszelkie bieżące informacje odnośnie:

 • przychodów,
 • poniesionych kosztów,
 • odprowadzonych podatków,
 • terminów płatności należności np. jeśli chodzi o obowiązkowe składki ZUS czy podatki dla US.

Wszelkie dokumenty, które potrzebne będą naszej księgowej lub będą musiały zostać przekazane innym działom księgowości możemy odebrać od klienta osobiście lub zaproponować wysłanie ich poprzez kuriera w ramach darmowych przesyłek, które posiadamy na swoim koncie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadali je Państwo osobiście przesyłką pocztową lub przekazali nam osobiście podczas wizyty w naszym biurze w mieście Łódź.

Aby przedsiębiorstwo mogło się jednak rozwijać prawidłowo, warto czasem spojrzeć na nie z boku. Taxform to biuro rachunkowe, które w ramach świadczonych przez siebie usług księgowych jest w stanie zagwarantować klientowi doradztwo podatkowe oraz biznesowe. Jak widać nie tylko dobrze prowadzona księgowość dla klientów z Łodzi i okolic leży w zakresie naszych możliwości – będąc stale do Państwa dyspozycji nasza księgowa zadba by żaden telefon, mail czy kontakt prywatny nie umknął naszej uwadze i został uwzględniony podczas budowania współpracy.

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Treść
7 + 10 = ?