Dodatkowe korzyści dla Klientów

Nasi Klienci dzięki współpracy z biurem rachunkowym Taxform, zyskują m.in:
 

Dedykowaną księgową dla każdego Klienta. Biuro TAXFORM zapewnia każdemu Klientowi dedykowaną księgową, nadzorującą prawidłowość rozliczeń oraz służącą wsparciem i pomocą dla przedsiębiorcy.
Możliwość podpisania umowy w formie pisemnej osobiście, przez kuriera lub elektronicznej. Dla komfortu oraz ułatwienia pracy Klientów nie tylko z Łodzi, ale i całego kraju, biuro TAXFORM wprowadziło możliwość podpisania umowy w formie pisemnej osobiście, przez kuriera lub elektronicznej.
Możliwość reprezentowania przed Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS, KRS. W ramach  usług  Klienci są reprezentowani przed Urzędem Skarbowym, ZUS, KRS, GUS. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma pewność pełnej odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji podatkowej przez biuro TAXFORM.
Możliwość odbioru dokumentów przez kuriera. Biuro TAXFORM zapewnia pokrycie kosztów kuriera raz z miesiącu za odebranie dokumentów z siedziby Klienta z całego kraju i przekazanie do biura. Wszystkie szczegóły opisane są w cenniku umieszczonym na http://www.taxform.pl/cennik-t4.
Przejrzysty cennik, zamieszczonym na stronie http://www.taxform.pl/ Czytelny i jasny cennik zamieszczony na stronie internetowej biura  TAXFORM daje Klientowi szansę na wstępne oszacowanie kosztów usługi świadczonej przez biuro http://www.taxform.pl/cennik-t4.
Biuro, które pracuje tylko na oryginalnych i zawsze aktualnych programach. Posługiwanie się najnowocześniejszym, profesjonalnym i  oryginalnym programem księgowym Comarch Optima zawiera funkcjonalności niezbędne przy realizacji usług przez biuro TAXFORM.
Program do fakturowania, z którego mogą korzystać. Klientom biura TAXFORM zostaje udostępniony oraz opłacany za pierwszy rok przydatny, intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze program do fakturowania Favato, występujący także w wersji online, dostępnym w każdym możliwym miejscu.
Prowadzenie księgowości zgodne z ustawą o rachunkowości dla firm z różnych branż z całego kraju. Wykorzystując kompetencje w zakresie prowadzenia księgowości oraz kierowaniem się zasadami zgodnymi z ustawą o rachunkowości biuro TAXFORM realizuje usługi z zakresu pełnej księgowości, KPiR, jak i obsługi stowarzyszeń i fundacji.
Pomoc przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Realizowane usługi z obszaru doradztwa podatkowego obejmują wykorzystywanie skutecznych rozwiązań, eliminowanie obciążeń podatkowych obarczających Klientów, a także niezbędne wsparcie przy podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych.
Jasno określone warunki współpracy. Biuro TAXFORM stawia na  relacje oparte na porozumieniu oraz wzajemnym szacunku umożliwiające  ustalenie korzystnych warunków współpracy, upewniających o stabilności, jak i  komforcie dla obu stron.
Etyczne biuro, które nie stosuje nieuczciwych praktyk. Uczciwe, sprawiedliwe wykonywanie obowiązków przez biuro TAXFORM  dostarcza Klientowi poczucie bezpieczeństwa, stabilności, jak również zaufania.
Biuro, które buduje trwałe relacje, otwarte i  nieszablonowe podejśćie do Klienta. Niezmienne zasady współpracy, otwartość na pomysły Klientów, a także przyjazna atmosfera panująca w zespole TAXFORM, sprzyja zbudowaniu solidnej podstawy do tworzenia pozytywnych relacji między dwoma stronami.
Program Wspieramy Młodych Przedsiębiorców –  Start Up. Program WMP  ma na celu zagwarantować wszelką pomoc ze strony biura TAXFORM na każdym etapie konstruowania rozwiązań organizacyjnych w tworzonym biznesie, nie tylko w fazie powstawania, ale również na etapie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Pełen opis wraz z cennikiem zamieszczony jest na http://www.taxform.pl/start-up-zacznij-z-nami-t27.
Biuro z obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej czyli OC. Zgodnie z obecnymi przepisami ustawy o rachunkowości, biuro TAXFORM zostało zobligowane do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC, by wzmocnić ochronę przy wykonywaniu usług.
Biuro z dobrowolnym ubezpieczeniem na doradztwo podatkowe. By zwiększyć poziom bezpieczeństwa, porządku, jak i troski o  Klientów niezbędnym elementem było wykupienie przez biuro TAXFORM ubezpieczenia uzupełniającego z tytułu doradztwa podatkowego.
Biuro z dobrowolnym ubezpieczeniem na obsługę kadrową. Przy wypełnianiu usług z działu obsługi kadrowej konieczna jest właściwa ochrona, z związku z tym biuro TAXFORM zdecydowało się na nabycie dodatkowego zabezpieczenia.
 

Skontaktuj się z nami.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Treść
6 + 7 = ?