42 207 4444biuro@taxform.pl
  • Ubezpieczenie OC wykonywania działalności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Odbiór dokumentów z siedziby Klienta przez naszych pracowników
  • Profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta
  • Wyliczenie podatku na cito
  • TAXFORM
03-03-2017

Usługi księgowe

Oferta biura rachunkowego Taxform obejmuje kompleksową obsługę w zakresie księgowości, podatków i wspomagania w podejmowaniu decyzji finansowych w przedsiębiorstwie.  Fundamentem współpracy z naszymi Klientami są uczciwość oraz 100-procentowe bezpieczeństwo Państwa danych podatkowych.

Naszą działalność prowadzimy w mieście Łódź, jednak jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Usługi księgowe, które oferujemy oparliśmy przede wszystkim na długoletnim doświadczeniu naszych pracowników. Dodatkowo, by aktualizować swoją wiedzę, często bierzemy udział w kursach pozwalających nam na dalszy rozwój i podnoszenie jakości naszej obsługi. Każdy element związany z świadczonymi przez nas usługami księgowymi, za każdym razem dopasowywany jest do wskazówek i potrzeb indywidualnych naszych Klientów.

W ramach naszej działalności  można wskazać na siedem podstawowych  obszarów działania:
Obsługa księgowa

Spółka Taxform zapewnia profesjonalną obsługę każdemu podmiotowi gospodarczemu, bez względu na rozmiar prowadzonej działalności i branżę w jakiej działa. Szczegółowy zakres obsługi zależy od formy prawnej podmiotu oraz specyfiki działalności przedsiębiorstwa. W ramach obsługi księgowej, oferujemy naszym Klientom prowadzenie:
Pełna księgowość jest najbardziej zaawansowaną i sformalizowaną formą prowadzenia ewidencji księgowej. To rozbudowany i precyzyjny system ewidencji zdarzeń gospodarczych, będący częścią rachunkowości, a służący do kontroli, analizy, generowania informacji na temat sytuacji firmy
w danym momencie lub na przestrzeni jakiegoś okresu. Pełna księgowość służy nie tylko do obliczenia podatku – choć to również, ale przede wszystkim, do stworzenia pełnego obrazu finansów przedsiębiorstwa. Podmioty zobowiązane do prowadzenia takiej formy księgowości oraz te które samodzielnie dokonały jej wyboru muszą rzetelnie i jasno przedstawiać sytuację majątkową, finansową oraz wynik finansowy swojej działalności.
Biuro rachunkowe Taxform powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w oferowaniu usług księgowych i doradztwa biznesowego. Naszym podstawowym celem działania jest zapewnienie profesjonalnej obsługi najbardziej wymagającym Klientom i dlatego dbamy o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.