Rekomendacje

42 207 4444biuro@taxform.pl
  • Ubezpieczenie OC wykonywania działalności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Odbiór dokumentów z siedziby Klienta przez naszych pracowników
  • Profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta
  • Wyliczenie podatku na cito
  • TAXFORM

W związku z tym, że wszystkie nasze umowy na usługi księgowe, doradztwo biznesowe oraz Think tank 
biznesowy zawierają klauzulę poufności w referencjach od naszych Klientów możemy podać jedynie dane na które wyrazili zgodę nasi Klienci.


p. Artur, restaurator ze Szczecina:

"Pana Tomasza właściciela Taxformu poznałem podczas jego wizyty w Szczecinie. Odbywał w mojej restauracji spotkanie ze swoimi klientami. Usłyszałem, że spotkanie dotyczy audytu księgowego ich firmy, ponieważ w firmie źle się działo i szukali rozwiązań dla swojej spółki. Po jego spotkaniu, poprosiłem o 5 minut rozmowy i tak rozpoczęła się nasza współpraca. Pomógł mi w firmie oraz prowadzi moją księgowość od stycznia 2015 roku. Gorąco polecam tę firmę oraz właściciela. Jest osobą konkretną, rzeczową, choć nie zawsze się z nim zgadzałem, to moja firma wyszła na prostą. Zawdzięczam mu bardzo dużo."

Kasia i Ania, zakład kosmetyczny z Łodzi:

"p. Tomek pomógł nam rozwinąć nasz zakład. Mamy wiele klientek, dzięki jego pomysłom na marketing i wsparcie od strony księgowej. Dobrze zarabiamy i płacimy małe podatki ;-)."

Adam i Rafał, firma informatyczna z Krakowa:

"Parę lat temu zrezygnowaliśmy z pracy na etatach i postanowiliśmy otworzyć własny biznes. Pierwsze trzy lata były bardzo trudne. Napisaliśmy program, ale nie mogliśmy go nigdzie sprzedać w dużych ilościach. Kontakt do Taxformu dostaliśmy od naszego kolegi, który prowadzi księgowość w Taxformie. Spotkaliśmy się po kilku tygodniach w Krakowie. Ustaliliśmy szczegóły współpracy. Po 3 miesiącach zaczęli pojawiać się nowi klienci z polecenia p. Tomasza. To czego żałujemy, to że nie spotkaliśmy go 3 lata wcześniej. Możemy pochwalić przyrostem sprzedaży o 150%-200% rocznie."

Marek, firma usługowa z Warszawy:

"Od p. Tomka kupiłem pomysł na swój własny biznes. Wielu moich znajomych miało swoje firmy, coś robili na własny rachunek i na każdym spotkaniu mówili tylko o biznesie, sprzedawali sobie, kupowali od siebie, też tak chciałem. Po miesiącu wiedziałem już co będę robił i od września 2015 mam już swoją firmę. Kontakt otrzymałem od koleżanki, która prowadzi księgowość w biurze u p. Tomka. Fajny facet i widać, że lubi to co robi."

Zofia, branża tekstylna z woj. łódzkiego:

"Pan Tomasz księguje naszą spółkę od marca 2015 roku. Zdecydowaliśmy się na jego usługi ze względu na dużą konkurencje w naszej branży. Wcześniej korzystaliśmy z biura rachunkowego w naszym mieście, ale nie wiadomo skąd nasza konkurencja zawsze wiedziała co, gdzie i za ile kupujemy i sprzedajemy.
Nie oskarżam nikogo, ale teraz mam święty spokój. Mamy podpisaną umowę z klauzulą poufności i dalej spokojnie możemy prowadzić swoją firmę."


Jan, producent odzieży męskiej:

"Kontakt do firmy Taxform otrzymałem od p. Zofii – jej rekomendacja jest także na stronie. Naszą księgowość prowadziły 3 księgowe na etacie w naszej firmie. Pan Tomasz pokazał nam plusy i minusy korzystania z zewnętrznej księgowości i zdecydowaliśmy się na księgowanie właśnie u niego. Głównym argumentem była cena. Po zmianie na biuro rachunkowe oszczędzamy 8000 zł miesięcznie. Warto!!!"

3 wspólników Sp. z o.o., woj. pomorskie:

"Spółka Taxform wspierała nas od strony księgowej przy audycie firmy, którą chcieliśmy kupić. Wszystko poszło dobrze, firmę kupiliśmy i nadal współpracujemy przy obsłudze księgowej kupionej firmy jak i dwóch innych, które mieliśmy już wcześniej."


Ilona, sprzedająca pomysł, Gorzów:

"Firmę Taxform znalazłam w internecie. Miałam fajny pomysł na produkt, którego w Polsce nie znalazłam. Napisałam do nich z zapytaniem czy są w stanie znaleźć firmę, która chciałaby coś takiego kupić. Pan Tomek pomógł mi zastrzec patent i znalazł firmę, która kupiła mój pomysł. Szkoda, że kupiła to firma zagraniczna a nie Polska, ale ja zarobiłam i kupiłam sobie mieszkanie za te pieniądze."

Rafał, firma usługowo-handlowa, woj. mazowieckie:

"Prowadzę firmę od 15 lat. Do tej pory korzystałem z biura rachunkowego z mojego miasta. Nie znam się na księgowaniu, ale w mojej firmie idzie przez cały rok tak samo a od kilku miesięcy podatki było coraz wyższe i wyższe. Pytałem księgowej, ale on mówiła, że tak wychodzi i trzeba płacić. Mój kolega z Łodzi dał mi nr telefonu do Taxformu. Spotkaliśmy się po kilku dniach. Po kontroli moich dokumentów, okazało się, że już od roku są jakieś błędy i płacę za dużo vatu i podatku. Znają się na tym co robią a ja robię dalej swoje."


Małżeństwo, firma produkcyjno- handlowa, woj. mazowieckie:

"Razem z mężem prowadzimy firmę, którą odziedziczyliśmy po rodzicach. Po kilku miesiącach okazało się, że nie jest tak różowo jak mówili rodzice. Nie było takich zysków a my żeby utrzymać firmę braliśmy kolejne kredyty. Byliśmy w dwóch firmach, które pomagają rozwiązać takie problemy w firmach, ale jedyne co zrobili, to namówili nas na kolejne kredyty a nasze problemy pozostały. Pan Tomasz kupował produkty w naszej firmie i podczas rozmowy powiedział czym się zajmuje. Naszą firmę wywrócił do góry nogami. Mieliśmy straszny opór przed wprowadzaniem zmian jakie nam zaproponował, ale teraz jest dużo lepiej. Firma wreszcie zarabia a nam pozostały tylko 2 kredyty z 12 jakie mieliśmy. Dziękujemy i polecamy."

Przyjaciółki, cukiernia, Łódź:

"Tomka znamy od lat. Jak tylko wspomniał o tym, że wchodzi dodatkowo w usługi księgowe, zdecydowałyśmy się od razu. Jesteśmy numerem 1 w jego biurze. Zawsze znajdzie dla nas czas, podpowie nie tylko z księgowości . Ciastko i kawę ma u nas zawsze gratis!"


Rafał i Magda, rękodzieło, woj. podkarpackie:

"Do Taxformu trafiliśmy przez przypadek. Nasz klient z Łodzi, który księguje w Taxformie otrzymał od nas fakturę z błędem i trzeba było wystawić fakturę korygującą, ale nam nie szło – pierwszy raz taką fakturę musieliśmy wystawić. Dzięki jego pomocy sprzedajemy nasze produkty do krajów unii europejskiej."


Sp. z o.o., produkcja, woj. pomorskie:

"Do p. Tomasza otrzymaliśmy kontakt od naszego kontrahenta z Łodzi. Kiedyś wspomniał nam o problemie jaki miał w firmie i dzięki pomocy p. Tomasza udało się go rozwiązać, dlatego postanowiliśmy się z nim skontaktować.
Nasz problem polegał na stratach przy produkcji, głównie w półproduktach i produktach. Przesłaliśmy dokumenty o które nas poprosił. Po miesiącu złożył nam nietypową propozycję – wtedy była nietypowa. Dwa tygodnie później nasz zespół pracowników produkcyjnych z 15 wzrósł do 16 (16 był p. Tomasz). 2 dni na naszej linii produkcyjnej wystarczyły p. Tomaszowi, aby znalazł niezbite dowody, że 3 pracowników okradało naszą firmę. Koszt usługi nie był najniższy, ale w 3 tygodnie nasi pracownicy wynosili więcej naszych produktów niż koszt usługi. Warto było!!!"Szwalnia z Łodzi:

"Od roku księgujemy w Taxformie. Po kilku miesiącach zadzwoni do mnie p. Tomek z zapytaniem co się dzieje w naszej firmie, bardzo nam spadły przychody.
Niestety w tym czasie straciliśmy dwóch ważnych Klientów i przeszyć było mało. P. Tomek skontaktował nas z inną firmą, która także księguje w jego biurze i dzięki temu wróciliśmy do szycia na 2 zmiany. Dziękujemy."


Zadowolony Klient z Polski:

"Drugi rok współpracy, 3 domknięta transakcja dzięki pomocy p. Tomka. Polecam. Jeśli w biznesie jesteście czegoś pewni na 100%, to porozmawiajcie z p. Tomkiem ona patrzy na biznes inaczej i wiele rzeczy się dla was zmieni."

Bartek, sklep spożywczy w Łodzi:

"Biuro Taxfrom – wygrana w totka – wcześniej księgowałem w 2 biurach. Dokumenty, zus, podatki, vat i faktura za usługi. Człowiek czuł się czasami jak automat. W Taxformie zapytają co słychać, zawsze znajdą czas na rozmowę i poradę a propozycja kawy lub herbaty pada zawsze kiedy jestem w biurze. Fajnie i po ludzku."

Grafik komputerowy z Warszawy:

"Ja robię swoje a oni swoje. Każdy zajmuje się tym, na czym się zna, a odległość nie ma żadnego znaczenia. Oprócz tego płacę o połowę mniej za tę samą usługę co w Warszawie."

Przedsiębiorca ze Zgierza:

"Przeszliśmy z księgowaniem 2 naszych spółek od stycznia 2016 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W końcu biuro rachunkowe powinno być naszym partnerem w biznesie. Z Taxformem właśnie tak jest. My słuchamy ich a oni nas."

Ania, bizneswomen z Gdańska:

"Masz problem w firmie?! Nie wiesz jak go rozwiązać?! Też tak miałam. Brzmi to jak reklama w telewizji, ale nią nie jest. Pan Tomek pomógł mi w życiu i w firmie jak nikt inny. Czasami trzeba jednak spojrzeć od innej strony na to czym się człowiek zajmuje i jak to robi. Czwarty miesiąc współpracy i ciągle w górę. Jest super!!!"

Ewa , Zosia i Konrad, wizjonerzy z Warszawy:

"U nas każdy projekt ma swój biznes plan. Pierwsze dwa projekty realizowaliśmy bez żadnego wsparcia, wynik 30% straty. Spotkaliśmy się przy okazji realizacji właśnie drugiego projektu. Pan Tomek występował po „przeciwnej” stronie. Sprawdzał dla naszego kontrahenta właśnie , to co my zaproponowaliśmy. Współpracujemy z p. Tomkiem od 3 lat i jesteśmy zadowoleni. Projekty się spinają, na każdym zarabiamy a nasz firma rośnie w siłę."

Łódź, ale biznes w Krakowie:

"Facet ma naprawdę głowę na karku a serce wielkie jak Wawel. To za jego namową uruchomiłem filię swojej firmy w Krakowie. Biznes idzie świetnie. Ciekawe kiedy mnie namówi na kolejną filię w innym mieście ;-).
Pamiętajcie doradztwo i księgowość zawsze idzie w parze. W moim przypadku świetnie się, to sprawdza."

 

Spółka z o.o. produkcja i dystrybucja woj. mazowieckie:


"Prowadzimy naszą firmę od 10 lat i trudno nam było uwierzyć, że ktoś nie pracujący w naszej spółce wiele lat, może w kilka miesięcy poznać tak dobrze firmę i wyprowadzić ją na prostą w tak krótkim okresie. Po 5 miesiącach współpracy nasza spółka po raz pierwszy od 2 lat wyszła w lipcu na zysk.
Bardzo dziękujemy za pomoc i cierpliwość."

 

 Spółka z o.o. komandytowa ze Śląska:


"Naszą firmę ratowaliśmy od kilku lat. Kredyt za kredytem i ciągle w dół. Korzytaliśmy z pomocy wielu doradców, ale każdy polecał nam wzięcie kredytu i tak też robiliśmy. Firmę Taxform znaleźliśmy na Google i po przeczytaniu rekomendacji ich klientów postanowliśmy umówić się na spotkanie. Zaryzykowaliśmy dużo, ale udało się. Dzięki kilku ciekawym pomysłom idziemy do przodu. Gdybyśmy spotkali p. Tomasza klika lat temu, mielibyśmy napewno o połowę mniej siwych włosów na głowie. Pełen profesjonalizm i ucziwa cena za usługi. Bardzo dziękujemy za pomoc. Będziemy polecać każdemu. Taxform polecieliśmy naszemu przyjacielowi i wierzymy, że jemu też uda się pomóc."

 

Marketing i reklama z woj. mazowieckiego:


"Jesteśmy spółką marketingowo-reklamową. Spółkę prowadzimy od 2 lat a od ponad roku borykamy się z problemami w naszej spółce.  Skorzystaliśmy z usług firmy Taxform, aby znalazła, gdzie tkwi problem. Nasza działalność został przeanalizowana, zweryfikowana pod względem księgowym. Całość zajęła około miesiąca czasu. Po tym czasie przedstawiono nam rozwiązania, które wprowadziliśmy w życie. Polecamy usługi spółki Taxform. Rzeczowo i na temat. Wysoka jakość obsługi i ludzkie podejście."
 

Hania i Marek z Trójmiasta:"Kontakt do Pana Tomasza otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, którzy skorzystali z jego usług ponad rok temu. Oboje pracowaliśmy na etatach, ale już od dłuższego czasu myśleliśmy z żoną o własnej firmie. Mieliśmy wstępnie zarysowany pomysł na firmę i środki pieniężne przeznaczone na jej start i utrzymanie się na rynku na około rok czasu. Pan Tomasz był dla nas bodźcem do działania. Na pierwszym spotkaniu opowiedzieliśmy o naszych planach i oczekiwaniach. Po ustaleniu warunków finansowych Pan Tomasz przedstawił plan działania. Po 3 tygodniach otrzymaliśmy zestawienia, wskazówki, wytyczne oraz jak, gdzie i co robić, aby otworzyć prawidłowo spółkę (KRS, US, i ZUS) i przetrwać pierwszy rok na rynku.
Nasz spółka działa od 4 miesięcy, Pan Tomasz sprawdza nasze poczynania co miesiąc a w ważnych decyzjach zawsze służy pomocą i doświadczeniem. Gorąco polecamy. Wszyscy mówią, że start jest najtrudniejszy, ale z pomocą Pana Tomasza wszystko poszło gładko."

 

Firma usługowa z Łodzi:


"W biurze Taxform pojawiłem się pierwszy raz w momencie podjęcia decyzji o otwarciu mojej firmy. Na spotkaniu pokierowano mnie jak otworzyć firmę, jaki wybrać podatek dochodowy, Vat. Przygotowano wszystkie dokumenty do urzędu skarbowego. Byłem bardzo zadowolony z tej obsługi i podpisałem umowę na księgowanie. Jestem w Taxformie od 6 miesięcy, współpraca układa się idealnie. Zawsze wyciągają pomocną dłoń i doradzają w trudnych decyzjach. Polecam usługi tego biura, poleciłem 3 moim znajomym to biuro i także korzystają od kilku miesięcy."
 

Sp. z o.o. branża z pogranicza programowania, Kraków:


"W grudniu 2016 roku kupiliśmu od firmy Taxform gotową spółkę. Spółka miała nazwę + wykupioną domenę, która bardzo nam się spodobała. Zaoszczędziliśmy wiele czasu na wymyślanie nazwy dla naszej spółki a w związku z tym, że jest nas 4 wspólników, pewnie nigdy nie doszlibyśby do wspólnego, bo każdy z nas chciał coś innego. Po zakupie Taxform zgłosił nas do US. Świetne rozwiązanie i zaoszczędzona masa czasu. Polecamy i w przyszłości także skorzystamy."
 

Gdańsk - dropshipping:


"Nie mieliśmy czasu na papierologię w KRS i wymyślanie nazwy dla spółki, bo kolejnego dnia musieliśmy wystawić faktury za pośrednictwo. Spółkę kupiliśmy z dnia na dzień. Wszystko załatwione w Gdańsku, pomimo tego, że Taxform ma siedzibę w Łodzi. Od stycznia księgujemy u nich naszą spółkę. Dostaliśmy super księgową, która podsyła nam ciekawe rozwiązania na zmnejszanie podatków. Polecamy. Szybko, konkretnie i wiesz za co płacisz."

 

Nowi w biznesie z Poznania:


"Zapłaciliśmy za całą obsługę 11000 zł - nazwa spółki + domena (dwie domeny) + opłaty w KRS + opłaty u notariusza + spotkanie z p. Tomkiem (bezcenne :-)). 
Przy kapiatale zakładowym 100000 zł, taka opłata nie jest wygórowaną ceną za profesjonalne podejście do tego co się robi. Zanim zdecydowaliśmy się na Taxform, rozmwialiśmy z kilkoma innymi firmami, ale coś zawsze było nie tak i nie miały nazwy spółki i domeny w jednym. Wiecie jak, to ułatwia start z firmą i promocję na rynku. Polecamy wszystkim. Nasi przyjaciele już dostali od nas nr telefonu do p. Tomka i za chwilę będą z nim współpracować. P.S. przy okazji dziękujemy za rewelacyjny pomysł na koszty w spółce."


Sp. z o.o. 3 wspólników z 3 miast:


"Spotkanie w Łodzi było świetne. Spółka kupiona, obiad zjedzony, wszystko bez zbędnych napięć i stresów. Jeśłi chcecie zobaczyć jak podchodzi się do klientów, to polecamy spotkanie z właścicielem spółki Taxform. Z tym człowiekiem można zrobić każdy interes, zapłacić każde pieniądze i nie martwić, że się je wydało, bo to naprawdę się opłaca. Szacunek dla spółki za jej pracę z ludźmi, bo rzadko się to teraz spotyka. Wróżymy wielki rozwój tej spółki, oby tak dalej. Oczywiście co miesiąc jesteśmy w kontakcie w celu przesłania dokumentów księgowych."

Indywidualne zlecenie od nowej spółki z Warszawy:


"Szukaliśmy czegoś unikatowego na rynku. Gotowe spółki wszędzie nazywają się podobnie a my nie mieliśmy własnej koncepcji na nazwę. Taxform polecił nam znajmy, który księguje właśnie w tej spółce. Zleciliśmy wymyślenie indywidualnej nazwy dla naszej spółki wraz z rejestracją i całą dokumentacją związaną z rejestracją. Trzy zaproponowane nazwy zwaliły nas z nóg. Były tak świetne, że zrobił się problem z wyborem. Myśląc o jednej spółce zerejstrowaliśmy dwie ze względu na nazwy. Robią to samo i mamy po 50% jako wspólnicy. Dziękujemy za pomoc. Krzysiek dzięki za polecenie nam Taxformu. Sami polecamy dalej."

NOWA REKOMENDACJA NASZEGO KLIENTA


Artur, sklep internetowy z Łodzi:


"Jesteśmy młodą firmą działającą na rynku od 2015r.
Firma Taxform pomogła nam wyprostować dokumentację księgową za swoich nieudolnych poprzedników.
Biuro rachunkowe Taxform cechuje się wysokim profesjonalizmem a także ogromną wiedzą pracowników. Rzetelnie podchodzi do powierzanych zadań. Na prawdę szczerze polecamy zarówno Firmę jak i samego właściciela. Fachowa pomoc na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie długotrwała i owocna."Zachęcamy wszystkich naszych wspaniałych Klientów za przesyłania rekomendacji, które chętnie zamieścimy na naszej stronie.

Polecajcie nas, bo my jak zawsze polecamy Was.