Kariera

Biuro rachunkowe Taxform.pl. ciągle się rozwija, dlatego poszukujemy pracowników, którzy nam w tym pomogą.

Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków:
  • pełna obsługa podmiotów w zakresie pełnej księgowości,
  • księgowanie i dekretacja dokumentów,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń,
  • sporządzanie deklaracji VAT, VAT-EU, CIT,
  • potwierdzanie sald,
  • zamykanie roku obrotowego i sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z urzędami.

Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • min. 3 letnie doświadczenie w księgowaniu ksiąg handlowych,
  • wiedzy i praktyki w zamykaniu okresów rozliczeniowych,
  • bardzo dobra znajomości ERP Optima,
  • znajomość i umiejętność stosowania przepisów księgowych, podatkowych, finansowych,
  • odpowiedzialności,
  • sumienności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • miłej prezencji.

Oferujemy:
  • stabilne warunki pracy oparte o umowy o pracę,
  • wymagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i nakładu pracy,
  • pakiet medyczny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

42 207 4444